KOP BÖLGESİ
ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ

VII. Uluslararası Kop Bölgesel Kalkınma Sempozyumu

Kırıkkale Üniversitesi öncülüğünde 17-19 Ekim 2019 tarihleri arasında “VII. UNIKOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu” düzenlenecektir. Geleneksel olarak 2013 yılından beri düzenlenen ve bu yıl yedincisi düzenlenecek olan sempozyumun konuları “Savunma Sanayi, Yenilenebilir Enerji, Tarım ve Hayvancılık, Sosyal ve Beşeri Kalkınma ve İslam Bilim Tarihi” olarak belirlenmiştir. Sempozyum'da Prof. Dr. Fuat SEZGİN anısına özel oturum planlanmaktadır. Sempozyum'da Türkçe ve İngilizce tebliğler kabul edilecek.

Eklenme Tarihi
08.07.2019
Okunma Sayısı
424 Kez Okundu.
Haberi Paylaş

TEBLİĞ ÇAĞRISI

2019 Sempozyumunun konularını oluşturan "Savunma Sanayi, Yenilenebilir Enerji, Tarım ve Hayvancılık, Sosyal ve Beşeri Kalkınma ve İslam Bilim Tarihi” ne ilişkin tebliğ sunmak isteyen akademisyen ve diğer araştırmacıların, hazırladıkları tebliğ özetlerini 23/09/2019 tarihine kadar unikopsempozyum19@kku.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Uluslararası niteliğe sahip olan sempozyum dünyanın her yerinde uygulayıcı, akademisyen ve diğer araştırmacılara açıktır.

Gerek tebliğ özetleri gerekse tebliğlerin tam metinleri hakem incelemesine tabi tutulacaktır. Sempozyumda sunulacak tebliğlerin akademik yazım kurallarına uygun ve makale formatında hazırlanması gerekmektedir. Tebliğler daha önce başka yerde sunulmamış ya da yayımlanmamış olmalıdır. Hakem incelemesi neticesinde uygun görülen tebliğ metinleri 2019 yılı içerisinde UNİKOP web sayfasında (http://unikop.org) yayımlanacaktır. 

 

SEMPOZYUM KATILIM ŞARTLARI

Kongreye derleme, araştırma, lisansüstü tezlerden üretilen çalışmalarla katılım sağlanabilir. Bildiride ismi geçenlerden bir kişi sunum yapmalıdır. Bildiriler en fazla iki yazarlı olabilir ve bir yazar en fazla iki bildiri sunabilir. Tüm yazarlara katılım belgesi verilecektir. Bildiride ismi geçmeyenlerin başkasının adına sunum yapması kabul edilemez. Sunumu yapılmayan bildiriler için yazar/lara katılım belgesi verilmez. Katılım belgeleri sunumdan sonra oturum başkanları tarafından katılımcıya verilecektir.

 

ULAŞIM VE KONAKLAMA

Konaklama, yemekler ve ulaşım masrafları katılımcılara aittir.  

 

SEMPOZYUM TAKVİMİ

Tebliğ özetlerinin gönderilmesi için son tarih: 23 Eylül 2019

Kabul Edilen Tebliğlerin Bildirilmesi: 27 Eylül 2019

Tebliğlerin tam metinlerinin gönderilmesi için son tarih: 08 Kasım 2019

Sempozyum programının ilan edilmesi: 01 Ekim 2019

Sempozyum: 17-19 Ekim 2019

            

SEMPOZYUM WEB SAYFASI

Sempozyum ile ilgili detaylı bilgi, kurallar ve takvim için: https://unikop.kku.edu.tr/SUnikop http://unikop.org 

İrtibat: 0544 290 618

E-posta: unikopsempozyum19@kku.edu.tr

Adres: Kırıkkale Üniversitesi, Ankara Yolu 7. Km. Yahşihan/KIRIKKALE

 


Notice: Undefined variable: dil in C:\inetpub\wwwroot\unikop\sayfalar\sayfa.haber.php on line 54

Notice: Undefined property: stdClass::$isim in C:\inetpub\wwwroot\unikop\sayfalar\sayfa.haber.php on line 54
Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş Google'ta Paylaş Linkedin'ta Paylaş Pinterest'ta Paylaş
Bu Haber 424 Defa Okundu.