KOP BÖLGESİ
ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ

Türkiye Girişimci Buluşması ve Fuarı 30 Eylülde Konya ev sahipliğinde başlıyor.

30 Eylül - 2 Ekim 2020 tarihlerinde Konya ev sahipliğinde, Selçuklu Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Türkiye Girişimci Buluşması ve Fuarına https://www.turkiyegirisimcibulusmasi.com/ adresi üzerinden başvuru yapabilir, ücretsiz stand, konaklama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Eklenme Tarihi
14.08.2020
Okunma Sayısı
1605 Kez Okundu.
Haberi Paylaş

Bu yıl ilk defa Konya’ da Girişimci İş Adamları Vakfı tarafından düzenlenecek Türkiye Girişimci Buluşması & Fuarı, Türkiye'nin Kalkınmada Öncü Gücü “GİRİŞİMCİLİK” temasıyla, ülkemizde faaliyet yürüten alanında lider firmaları ve iş dünyasının önemli isimleri, akademisyenleri ve ülkemizin kalkınmasında öncü olan girişimcilerimizi, yatırımcılar ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Türkiye Girişimci Buluşması & Fuarı 2020, 300 girişimci, 100 firma ve 30.000 katılımcı ile girişimlere fayda sağlamayı ve sektörde öncü girişim sahiplerinin deneyimlerini katılımcılara aktararak yerli ve milli girişimciliği güçlendirmeyi hedeflemekte olup, girişimcilik ekosistemine katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Girişimci ile yatırımcıyı bir araya getirerek ülke ekonomisine ve yeni girişimcilerin finansmana erişimini kolaylaştırarak istihdama katkı sunmayı hedeflenmektedir.

Yaklaşık 300 girişimcinin katıldığı etkinlikte girişimciler 3 gün boyunca ürünlerini, hizmetlerini ve fikirlerini yatırımcı ile buluşturacak. Alanında duayen firmaların stantları, zirve programı, B2B görüşmeleri, girişimcilik kongresi ve 8. GİV Girişimcilik Ödül töreni program kapsamında yer alacaktır. 

30 Eylül - 2 Ekim 2020 tarihlerinde Konya ev sahipliğinde, Selçuklu Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Türkiye Girişimci Buluşması ve Fuarına https://www.turkiyegirisimcibulusmasi.com/ adresi üzerinden başvuru yapabilir, ücretsiz stand, konaklama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Girişimcilik ödülleri kapsamında birinciye 50.000 TL, ikinciye 30.000 TL ve üçüncüye 20.000 TL para ödülü verilecektir.

 

GİRİŞİMCİLİK BAŞVURUSUNU KİMLER YAPABİLİR?

Fuar alanında girişimcilere ayrılan kısımlarda stand açmak ve fikrini yatırımcı ile buluşturmak isteyen girişimcilerde aranan şartlar;

● 18 yaşını doldurmuş girişimci ruha sahip bir bireyler.

● Özgün, yenilikçi, ilham kaynağı fikir bende, benim fikrim iş yapar diyorsan.

● Fikir aşamasındaki, Prototip aşamasındaki veya ticarileşmiş (Fatura keserek satış yapmış) girişimciler başvuru yapabilirler.

GİRİŞİMCİLERE İMKANLAR

● 4 metrekare Ücretsiz Stand İmkanı

● Yatırımcılarla buluşma imkanı

● Etkinlik boyunca Öğle Yemekleri

● Ücretsiz Konaklama

GİRİŞİMCİ BAŞVURU SÜRECİ

● Girişimci Başvurularının Alınması 11 Mayıs 2020 - 30 Ağustos 2020

● Değerlendirme İşlemleri 30 Ağustos 2020 – 15 Eylül 2020

● Fuara Katılmaya Hak Kazanan Girişimcilerin İlanı 15 Eylül 2020

Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş Google'ta Paylaş Linkedin'ta Paylaş Pinterest'ta Paylaş
Bu Haber 1605 Defa Okundu.