UNİKOP SPOR OYUNLARI SONA ERDİ

UNİKOP SPOR OYUNLARI SONA ERDİ.

Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde KOP Bölge İdaresi Başkanlığı ve KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği’nin (UNİKOP) ortaklaşa düzenlediği UNİKOP Spor Oyunları 24-25 Ekim 2013 tarihlerinde gerçekleştirildi. 

Selçuk Üniversitesi, Niğde Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi, Karatay Üniversitesi, Mevlana Üniversitesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin katıldığı organizasyında Futsal ve Voleybol branşlarında müsabakalar yapıldı. Dostluk havasında geçen müsabakalar sonucunda dereceler aşağıdaki gibidir.

FUTSAL ERKEK

1- Selçuk Üniversitesi

2- Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi

3- Niğde Üniversitesi


VOLEYBOL ERKEK

1- Niğde Üniversitesi

2- Selçuk Üniversitesi

3- Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


UNIKOP SPOR OYUNLARI 

24-25 EKİM 2013 

SELÇUK Üniversitesi-Konya 

 Organizasyon Sorumluları 

- Doç.Dr.İ.Bülent FİŞEKÇİOĞLU - S.Ü.BESYO Müdür Yardımcısı            0532 695 8281 

- Öğr.Gör.SELÇUK BUĞDAYCI                                                                       0532 781 7584 

 

Branş Sorumluları  

- Futsal       : Öğr.Gör.Mehmet ALTIN-Öğr.Gör.Özlem ZENGİN     

- Voleybol  : Yrd.Doç.Dr.Hayri DEMİR-Öğr.Gör.Tuncay SARIİPEK 

 

                                                       
AÇILIŞ    PROGRAMI  24 Ekim 201311:0019    MAYIS SPOR SALONU
MÜSABAKALAR 75.YIL SPOR SALONU
AKŞAM YEMEĞİ         24 Ekim 201318:30Sosyal Tesisler - Kampüs

 

                                       
UNİKOP SPOR ETKİNLİKLERİ
SALON FUTBOLU  SÜPER    MÜSABAKALARI
24-27 EKİM 2013    KONYA
                                                                                                         
A GRUBU
B GRUBU
1
N.ERBAKAN ÜNV.
1
KARATAY ÜNV.
2
MEVLANA ÜNV.
2
KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNV.
3
SELÇUK ÜNV.
3
NİĞDE ÜNV.

 

                                                                                                                                                                                                                                                         
24.EKİM.PERŞEMBETAKIM ATAKIM B
1.MAÇA-12:00N.ERBAKAN ÜNV.MEVLANA ÜNV.
2.MAÇB-13:15KARATAY ÜNV.KARAMANOĞLU MEH
3.MAÇA-15:30SELÇUK ÜNV.N.ERBAKAN ÜNV.
4.MAÇB-16:45KARATAY ÜNV.NİĞDE ÜNV.
25.EKİM.CUMA TAKIMLARSONUÇ
1.MAÇA-10:00MEVLANA ÜNV.SELÇUK ÜNV.
2.MAÇB-11:15KARAMANOĞLU MEHNİĞDE ÜNV.
    
3.4.LÜKA2.-B2.14:00  
1.2.LİKA1.-B1.16:00  
 
FİNAL    MÜSABAKALARINDA BERABERLİK DURUMUNDA PENALTI ATIŞLARI YAPILACAKTIR

 

                                                       
AÇILIŞ    PROGRAMI   24 Ekim 201311:0019    MAYIS SPOR SALONU
MÜSABAKALAR 19 MAYIS SPOR SALONU
AKŞAM YEMEĞİ           24 Ekim 201318:30Sosyal Tesisler - Kampüs

 

 

                                       
UNİKOP SPOR ETKİNLİKLERİ
VOLEYBOL SÜPER    MÜSABAKALARI
24-27 EKİM 2013    KONYA
                                                   
 GRUP
1KARAMANOĞLU
2NİĞDE
3SELÇUK
                                                                                                                                 
24.EKİM.PERŞEMBETAKIM ATAKIM B
1.MAÇ12:30KARAMANOĞLU MEHNİĞDE ÜNV.
25.EKİM.CUMA TAKIMLARSONUÇ
2.MAÇ10:00NİĞDE ÜNV.SELÇUK ÜNV.
3.MAÇ15:00SELÇUK ÜNV.KARAMANOĞLU MEH

-------------------------------------------------------------------------------------

  KAFİLE LİSTESİ -   KATILIM FORMU